Vaikų dantų gydymas

Pieninių dantų gydymas yra ne mažiau svarbus negu nuolatinių dantų. Negydomi pieniniai dantys gali būti apsunkinto vaiko kramtymo ir mitybos priežastis, sukelti skausmą, padidinti tikimybę dantų ėduoniui atsirasti nuolatiniame sąkandyje.

Esant neatstatomai pažeistiems pieniniams dantims reikalingas jų šalinimas. Anksti netekus pieninių dantų, sutrinka fiziologinė dantų kaita, gali formuotis netaisyklingas sąkandis.

Mūsų klinikoje atliekamos vaikų dantų gydymo procedūros:

• Pieninių dantų ėduonies ir endodontinis gydymas;
  • Pieninių dantų šalinimas;
  • Nuolatinių dantų vagelių dengimas silantais;

Kas yra silantai?

Tai medžiagos, skirtos dantų vagelių ėduonies profilaktikai. Užtepti ant danties kramtomojo paviršiaus silantai mechaniškai uždaro vageles bei įdubas ir užkerta kelią ėduonies susidarymui.

gytis-perveneckas

Gytis Perveneckas

Gyd. odontologas

Patricija-perveneckiene

Patricija Perveneckienė (Juškevičiūtė)

Gyd. odontologė

Turite klausimų, susijusių su vaikų dantų gydymu?

Susisiekite su mumis arba atvykite į kliniką ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus!

• klinika@pgdent.lt

Apsilankykite

Mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti.
Jūsų komfortas yra mūsų prioritetas!

DĖMESIO PACIENTAMS!

Dėl COVID19 infekcijos:

• Priėmimas tik su išankstine registracija;
  • Registruojantis vizitui pacientai telefonu žodžiu, o atvykus į kliniką raštu pildys epidemiologinę deklaraciją (COVID klausimynas);
  • Į kliniką privaloma atvykti dėvint apsauginę kaukę;
  • Klinikoje Jums bus matuojama kūno temperatūra, prašoma dezinfekuoti rankas, užsidėti antbačius;
  • Daugiau informacijos dėl bendros tvarkos bus pateikiama telefonu, klinikos Facebook paskyroje bei atvykus vizitui;