Privatumo politika

Gerbiame svetainės lankytojų privatumą ir įsipareigojame jį saugoti. Interneto svetainėje pgdent.lt Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi, vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme įtvirtintais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais ir kitais teisės aktais, susijusiais su asmens duomenų apsauga, nuo 2018 m. gegužės 25 d. – Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo).

Mes įsipareigojame, kad interneto svetainėje surinkti asmens duomenys bus tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kaip to reikalauja Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, t.y. jokie surinkti duomenys, galintys atskleisti svetainės lankytojų tapatybę nebus teikiami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.